Чому Brunswick?

Brunswick – ваш надійний партнер сьогодні, завтра і завжди!
На відміну від звичайного контракту на постачання обладнання, контракт з компанією Brunswick – гарантія комплексної співпраці щодо кожного з етапів створення вашого боулінг-центру.
Розробка концепції
Найважливішим етапом появи нового розважального центру є розробка концепції клубу та підготовка плану боулінг-центру. Brunswick допоможе вам вибрати ефективну та успішну концепцію для вашого центру.

Наш архітектор розробить план боулінгу: функціональне зонування обраного вами приміщення з урахуванням розташування доріжок, зони відпочинку та інших компонентів центру. Ви отримаєте повне технічне завдання для підготовки кожного приміщення.
Складання бізнес-плану
Фахівці компанії Brunswick чудово розуміють бізнес боулінг-клубу. Ми розрахуємо терміни окупності вашого проекту на підставі наданих «вхідних даних». Допоможемо вибрати правильну стратегію для успішного старту та сформулюємо рекомендації для ефективної роботи. Послуга Боулінг бізнес-план дозволить вам ще до початку будівництва розуміти реальні перспективи вашого проекту.
Консультація у процесі
будівництва боулінг-центру
Наші інженери підтримують клієнта на всіх етапах будівництва боулінг-центру. У разі потреби вони виїжджають на об'єкт і оперативно вирішують будь-які питання.
Поставка обладнання
Ми використовуємо лише перевірені транспортні компанії, які здійснять доставку обладнання до дверей. Обладнання застраховане на повну вартість на весь час транспортування від Brunswick до вашого об'єкту.
Монтаж обладнання
Успішний боулінг бізнес неможливий без якісного монтажу обладнання. Саме якість монтажу є одним із ключових факторів, що визначають роботу обладнання у боулінг-центрі на довгі роки.

У зв'язку з цим, компанія Brunswick приділяє особливу увагу підготовці технічного персоналу. Наші фахівці щорічно проходять навчання на програмах Brunswick та складають кваліфікаційні іспити.

Монтаж обладнання Brunswick проводиться з дотриманням усіх вимог Американського Боулінг Конгресу та Міжнародної Федерації Боулінгу.
Підготовка персоналу боулінг-центру
Ми надамо вам наших спеціалістів на період відкриття боулінг-центру, щоб максимально підтримати персонал боулінг-клубу у перші найважчі дні роботи. Ми проводимо комплексне навчання персоналу боулінг-центру (механіків, операторів, менеджерів) за спеціальними програмами:

- У вашому боулінг-центрі – безпосередньо перед відкриттям центру
- У «Школі Менеджерів боулінг-центрів Brunswick»
- У «Школі підвищення кваліфікації механіків боулінг-центрів»
- У рамках спеціальних семінарів для операторів Pro Shop
- У навчальних центрах Brunswick за кордоном
Для придбання запчастин та комплектуючих ви можете зв'язатися з нами за телефонами:
+38 (044) 586 - 40 - 28,
+38 (044) 586 - 40 - 29

Brunswick - ваш надійний партнер

Ми пропонуємо якісне та надійне обладнання для боулінгу, а також ряд послуг для боулінг-центрів:
Ми маємо величезний досвід у проектуванні, зонуванні та постачанні обладнання для боулінгу
На нашому рахунку понад 550 боулінг-центрів і понад 4700 встановлених доріжок
Ми є ключовим партнером багатьох мережевих операторів
Детальна інформація за телефонами:

+38 (044) 586 - 40 - 28,
+38 (044) 586 - 40 - 29
Розробка зонування та концепції боулінг-центру
Маркетингові матеріали
Технічна та сервісна підтримка 24/7
Навчання персоналу
Консалтинг
Зручне замовлення запчастин та витратних матеріалів
Pro shop - магазин для професійних гравців у боулінг

Дізнайтесь більше про готові рішення та обладнання для боулінгу