Посібник з планування боулінгу

При плануванні боулінг-клубу в першу чергу потрібний грамотно складений проект боулінгу. Саме вона стане основою успішної реалізації сучасного розважального центру. Щоб урахувати всі важливі нюанси та особливості ще на етапі планування, необхідно довірити проектування боулінгу професіоналам! Рішення від Brunswick допоможуть вам створити ефективний, прибутковий, що відповідає найактуальнішим тенденціям боулінг-клубу.
Проект боулінг-клубу – це складний багаторівневий документ, який містить базові технічні вимоги, схеми основних приміщень та конструкцій. Готуючи проект боулінгу, ми приділяємо велику увагу технічній складовій - від неї залежить успіх всього боулінг-клубу. Наші фахівці допоможуть вам скласти концепцію клубу, а архітектори Brunswick розроблять максимально ефективно продумане планування приміщень – план функціонального зонування з урахуванням розташування доріжок, зони відпочинку та інших компонентів центру.
Додатково, компанія Brunswick опрацьовує індивідуальний проект технічного завдання під кожне приміщення. У результаті ви як замовник отримуєте готовий проект боулінгу, який можна запускати у роботу!
Замовити проектування боулінгу можна у менеджерів нашої компанії за телефоном:
+38 (044) 586 – 40 – 28
Пропонуємо вам завантажити технічне завдання, в якому ви знайдете максимально докладну інформацію з усіх технічних вимог до приміщення та особливостей проектування клубу.
Завантажити файл

Дізнайтесь більше про готові рішення та обладнання для боулінгу

Для придбання запчастин та комплектуючих ви можете зв'язатися з нами за телефонами:
+38 (044) 586 - 40 - 28,
+38 (044) 586 - 40 - 29